1 online tag
     


ATLÉTIKA 2. kcs. leány csapat végeredmény

2011-05-12 15:56:00
Verseny időpontja: 2011-05-10 00:00:00

Verseny helye: Debrecen

                                                    Jegyzőköny

                                                NAP Diákolimpia

                                              II. korcsoport Lány   Csapat

  Hajdú-Bihar                                          Debrecen  2011.05.10

      1   Középkerti                         Hajdúböszörmény          Középkerti  1934

                                                                        4x100m: 01:01,10        177

                  Kiss Krisztina         0     9,00  - 404  - 27,10              400

                 Bodnár Rebeka         0     9,20  - 350  - 27,60              358

                   Szabó Renáta         0     9,40  - 312  - 32,50              347

                      Elek Zsófia         1     9,30  - 331  - 27,72              344

                     Nagy anikó         1     9,70  - 337  - 22,80              308

                 Veres Hajnalka         1    10,00  - 325  - 27,02              304

      2   Kazinczy                           Debrecen                       Kazinczy  1927

                                                                        4x100m: 01:04,30        142

                   Szilágyi Petra         0     8,60  - 409  - 33,50              450

                    Forró Vivien         0     8,80  - 360  - 21,80              361

                 Nagy Gabriella         0     9,40  - 372  - 25,20              353

                 Vezendi Vivien         1     9,80  - 315  - 28,90              315

                Fazekas Kincsõ         0    10,30  - 315  - 32,26              306

                   Vass Barbara         0    10,00  - 311  - 27,98              300

      3   Kossuth                             Debrecen                       Kossuth  1770

                                                                        4x100m: 01:03,90        146

            Dobránszky Hanna         0     9,40  - 355  - 30,30              363

                   Fácska Laura         0     9,40  - 350  - 30,20              360

                     Girán Laura         0     9,30  - 365  - 24,06              350

                   Simon Hanna         1     9,70  - 330  - 22,63              303

                      Fodor Sára         1    10,50  - 295  - 22,60              248

                    Gömör Flóra         1    10,10  - 243
Vissza az eredményekhez

Megyei versenynaptár


Programok

Jelenleg nincs aktuális program